امروز: چهارشنب 04 ارديبهشت 1398 برابر با 24 آوریل 2019

«ناظم دباغ» با رئیس نمایندگی هیئت همکاری سازمان ملل در ایران دیدار کرد

«ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران، با «رونی سی. اکورون» رئیس نمایندگی هیئت همکاری سازمان ملل در امور عراق در ایران دیدار کرد.

 «رونی سی. اکورون» Rene C. Aquarone رئیس نمایندگی هیئت همکاری سازمان ملل در امور عراق در تهران به همراه خانم «کارا جانسون مالینا» معاون نمایندگی یونامی در تهران روز سه‌شنبه 21 شهریور ماه جاری (12/9/2017) از دفتر نمایندگی اقلیم کردستان عراق در تهران بازدید کرد و از طرف «ناظم عمر دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران مورد استقبال قرار گرفت. 

 «رونی سی. اکورون» در مورد اقلیم کردستان و منطقه سؤالاتی را طرح کرد که «ناظم دباغ» با دقت به همه آنان پاسخ گفت و رئیس نمایندگی هیئت همکاری سازمان ملل در امور عراق در تهران از نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران تشکر و قدردانی کرد برای اطلاعاتی که در اختیار آنان قرار داده است.     

 «ناظم دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران با دقت و ریزبینی مسئله همه‌پرسی در اقلیم کردستان را برای آنان توضیح داد و تأکید کرد که ریاست کردها بر انجام‌دادن رفراندوم در موعد خود، مصمم است و از یونامی درخواست کرد که همانگونه که در جهت حمایت از ملتهای ستمدیده تأسیس شده است؛ همچون گذشته، همکار  و همیار ملت کُرد باشد و یک بار دیگر از ملت کُرد پشتیبانی و حمایت کند.

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی