امروز: چهارشنب 04 ارديبهشت 1398 برابر با 24 آوریل 2019

«ناظم دباغ» با » معاون سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران دیدار کرد

«ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران، با دکتر «اُلیور اسچناکینبرگ» معاون سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران گفت‌وگو کرد.

دکتر «اُلیور اسچناکینبرگ» Dr. Oliver Schnakenberg معاون سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران روز سه‌شنبه 28 شهریور ماه جاری 19/9/2017 از دفتر نمایندگی اقلیم کردستان عراق در تهران بازدید کرد و از طرف «ناظم عمر دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران مورد استقبال قرار گرفت. 

دکتر «اُلیور اسچناکینبرگ» از نماینده حکومت اقلیم کردستان در تهران تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که این گونه روابط و گفت‌وگوها ادامه یابد و در مورد اقلیم کردستان و منطقه و همچنین همه‌پرسی سؤالاتی را مطرح کرد. 

نماینده حکومت اقلیم کردستان در تهران از حضور معاون سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران در دفتر نمایندگی اقلیم کردستان در تهران تشکر کرد و در بخشی از سخنانش گفت: امروز کُردها و نیروهای پیشمرگه همه همکاری‌های آلمان به نیروهای پیشمرگه را می‌ستایند و از آنان تشکر می‌کنند.

«ناظم دباغ» همچنین گفت: ولی امروز، از همه زمان‌های دیگر کُردها برای رسیدن به حقوق خود به حمایت سیاسی نیاز دارند و مسئولین سیاسی کردستان بر برگزاری رفراندوم در زمان خود مصمم هستند و در عین حال، از گفت‌وگو حمایت می‌کنند و اگر پیشنهاد قابل توجهی در مورد انجام‌دادن همه‌پرسی و استقلال باشد از آن استقبال می‌کنند.  

دکتر «اُلیور اسچناکینبرگ» به همان سیاست وزارت امور خارجه آلمان بر گفت‌وگو با بغداد و حفظ یکپارچگی عراق تأکید کرد.

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی