امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

«ناظم دباغ» خبر درگذشت «مسعود بارزانی» را به‌شدت تکذیب کرد

سه شنبه, 19 خرداد 1394 10:04

«ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران، خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر درگذشت «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان را به‌شدت تکذیب کرد.

 به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خبرگزاری «کردپرس» به نقل از «ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران، شایعات فوت «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان را تکذیب کرد.

کردپرس نوشت: در حالی که امروز سه‌شنبه (9 ژوئن) برخی رسانه‌های عراقی اخباری مبنی بر درگذشت «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان بر اثر سکته مغزی را منتشر کردند، «ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان در تهران این خبر را بشدت تکذیب کرد.

«ناظم دباغ» طی گفت‌وگو با خبرگزاری کردپرس اعلام کرد که این خبر تماماً کذب و عاری از حقیت است و انتشار چنین خبر کذبی تلاشی عقیم از سوی دشمنان کُرد است و «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان در صحت و تندرستی کامل به‌سر می‌برد.

 

«ناظم دباغ»  در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا: دشمن به اهداف خود نخواهد رسید

 

نماینده اقلیم کردستان در تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا خبر درگذشت «مسعود بارزانی» را تکذیب کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، از ساعاتی پیش منابع خبری عراقی از فوت «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان خبر دادند؛ که «ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان در تهران، در این باره به خبرنگار آنا گفت: این خبر صحت ندارد و کذب محض است.

او ادامه داد: این خبر دروغ، هدف دشمن است و ما به آنها می‌گوییم به هدفتان که ایجاد اختلاف در اقلیم کردستان است، نخواهید رسید.

 

 

 

 

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی