امروز: پنج شنبه 24 خرداد 1403 برابر با 13 جون 2024

«ناظم دباغ» در دیدار با مدیرعامل خبرگزاری مهر: خبرگزاری مهر پیام آور دوستی و همدلی بیشتر برای مناطق کُردی است

«ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران ضمن تقدیر از راه اندازی سرویس زبان کُردی خبرگزاری مهر، گفت: این خبرگزاری پیام آور صلح، همدلی و همکاری بیشتر برای کُردها در منطقه است.

 

به گزارش خبرنگار مهر، «ناظم دباغ» ظهر امروز دوشنبه ضمن بازدید از خبرگزاری مهر با مدیرعامل و جمعی از مدیران این رسانه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد و از اقدام مهر برای راه اندازی سرویس زبان کُردی تقدیر کرد.

 

وی در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از مدیرعامل خبرگزاری مهر برای راه اندازی سرویس زبان کُردی، گفت: به راستی که این کار، یک کار مهم بود که یک خبرگزاری رسمی در ایران انجام داد و امیدوارم که مدیران مهر این کار را حمایت کرده و با قدرت ادامه دهند.

 

نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران افزود: من هم به عنوان نماینده اقلیم و هم به عنوان یک کُرد، از این اقدام خبرگزاری مهر تقدیر می‌کنم و بدون شک، این اقدام در مناطق کُردی تأثیر بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه حوزه کُردی نیازمند فعالیت‌های بیشتر رسانه‌ای است، گفت: بدون شک، در این عصر، رسانه‌ها می توانند باعث همدلی و وحدت بیشتر شوند و بدون شک مهر در حوزه مناطق کردی می‌تواند پیام‌آور این ویژگی‌های مثبت باشد.

 

«ناظم دباغ» گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که منطقه خاورمیانه با حوادث مختلفی مواجه است و به همین دلیل، باید تلاش کرد با فعالیت‌های رسانه‌ای با رعایت صداقت و امانت برای همدلی و همکاری بیتشر تلاش شود.

 

 

«ناظم دباغ» بعد از برگزاری نشست با مدیر عامل خبرگزاری مهر از بخش‌های مختلف این رسانه بازدید و در پایان در یک گفت‌وگوی خبری با حضور خبرنگاران مهر حضور پیدا کرد.

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی