امروز: چهارشنب 19 مرداد 1401 برابر با 10 آگوست 2022

«سلام عارف روشدی» با وزیر کشاورزی حکومت اقلیم کردستان دیدار کرد

«سلام روشدی» معاون نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در ایران، با وزیر کشاورزی حکومت اقلیم کردستان و هیئت همراهشان در شهر تهران، گفت‌وگو کرد.

 

«سلام عارف روشدی» معاون نماینده حکومت اقلیم کردستان در ایران، روز یکشنبه 16 خرداد ماه جاری (6 ژوئن 2021) از هیئت وزارت کشاورزی حکومت اقلیم کردستان، شامل؛ وزیر کشاورزی، معاون وزیر کشاورزی و همچنین تعدادی از مدیرکل‌های این وزارتخانه، در شهر تهران پایتخت کشور ایران استقبال کرد.  

 

لازم به ذکر است  که «ناظم دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در ایران، از طرف «علی یارمحمدیان» مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، جهت حضور در مراسم افتتاحییه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی ایران و بازدید از این نمایشگاه و دیدار با مشارکت کنندگان و فعالان این حوزه، به صورت رسمی دعوت شده است؛ که در ساعت 11 قبل از ظهر روز سه‌شنبه 18 خرداد ماه جاری (8 ژوئن 2021) در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

 

هدف از سفر هیئت وزارت کشاورزی حکومت اقلیم کردستان به کشور ایران، شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی ایران است که از ساعت 11 قبل از ظهر تا 19 روزهای سه‌شنبه 18 تا جمعه 21 خرداد ماه جاری (8 تا 11 ژوئن 2021) به مدت چهار روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

 

قرار است وزیر کشاورزی حکومت اقلیم کردستان و هیئت همراهشان، قبل از سفر به شهر اصفهان، با مسئولان عالی‌رتبه وزارت کشاورزی جمهوری اسلامی ایران دیدار ‌کنند و در مورد روابط کشاورزی میان اقلیم کردستان و ایران به گفت‌وگو بپردازند.

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی