امروز: جمعه 29 تیر 1403 برابر با 20 جولای 2024

ناظم دباغ: افرادی که خانواده حلبچه‌ای را با ماده خواب‌آور بیهوش کردند دستگیر شدند

ژیان: «ناظم دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در ایران گفت: مسئولان ایران، سه نفر را دستگیر کردند که خانواده حلبچه‌ای را با ماده خواب‌آور، بیهوش کرده بودند. 

«ناظم دباغ» نماینده حکومت اقلیم کردستان در تهران در گفت‌وگو با پایگاه خبری «ژیان» گفت: مسئولان ایران، بیهوش کردن خانواده حلبچه‌ای را مورد پیگیری و تحقیق قرار دادند و در این رابطه، سه نفر را دستگیر کردند.

وی همچنین گفت: دو زن و یک مرد، این کار را انجام داده‌اند؛ که توسط مسئولان ایران، دستگیر شده‌اند و ما هم به عنوان نماینده حکومت اقلیم کردستان در تهران، این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

در چند روز گذشته، «هیمن باقی» که جوانی حلبچه‌ای است به همراه همسر و مادرزنش، برای معالجه پزشکی به ایران سفر می‌کنند، ولی در حین سفرشان به این کشور، در جایی با هدف سرقت پولهاشان آنها را با ماده خواب‌آور، بیهوش می‌کنند و «هیمن باقی» و همسرش را آتش می‌زنند و به همین دلیل، بدن آنها دچار سوختگی می‌شود. ولی در این حادثه، مادرزنش جان سالم به در می‌برد. بعداً متهمان این حادثه، «هیمن باقی»، همسر و مادرزنش را در منطقه‌ای دور افتاده رها می‌کنند.        

بعد از رهاشدنشان، این افرادی که دچار سوختگی شده‌اند؛ به مردم آن منطقه پناه می‌برند و مردم نیز، «هیمن باقی» و همسرش را برای معالجه پزشکی به بیمارستانی در ارومیه منتقل می‌کنند.

 

کوچر عزیز

 

لینک خبر: 

https://zhyan.co/detailnewsga.aspx?jimare=24823&cor=1&related=2

کد خبر: 826

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی